– Protokół z naboru kandydatów na członków komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

WOC.524.2.2021

Miedzna, dnia 06.05.2021r.

Protokół z naboru kandydatów na członków komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert.

Ogłoszeniem z dnia 15.04.2021r. dotyczącym naboru kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert w 2021 roku zamieszczonym na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Miedzna, Wójt Gminy Miedzna zwrócił się do przedstawicieli organizacji pozarządowych o zgłaszanie propozycji osób – kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert.
W oznaczonym terminie tj. do dnia 30 kwietnia 2021 roku żadna z organizacji pozarządowych oraz z podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020r. poz. 1057) nie zgłosiła swoich kandydatów na członka komisji konkursowej.

Powrót na górę