– Informacja o przyłączeniu do sieci gazowej

Wójt Gminy Miedzna informuje mieszkańców, że rozpoczyna się pierwszy etap budowy sieci gazowej w miejscowości Miedzna. Możliwość przyłączenia do sieci gazowej będą mieli właściciele nieruchomości położonych przy następujących ulicach:

– ul. Węgrowska

– ul. Kościelna

– ul. Ogrodowa

– ul. Orzeszowska

W związku z powyższym osoby, które są zainteresowane wykonaniem przyłącza do swojej nieruchomości proszeni są o wypełnienie, podpisanie i złożenie do Urzędu Gminy Miedzna wniosku o określenie warunków przyłączenia oraz dołączenie mapki z obrysowaną działką i zaznaczeniem znakiem „X” w granicy działki lokalizacji szafki gazowej. Druk wniosku oraz instrukcja wypełnienia znajduje się poniżej. Wersję papierową wniosku można otrzymać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Gazowni w Siedlcach

pod nr tel. 885 888 315.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Powrót na górę