– Bezpłatny kurs (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy

Szanowni Państwo,

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza mieszkańców, radnych i sołtysów, a także osoby kandydujące do samorządu w tegorocznych wyborach do udziału w bezpłatnym kursie (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy. Podczas 8 spotkań online wraz z zaproszonymi ekspertami przybliżymy tematy związane ze sprawami lokalnymi i prawem takie, jak planowanie przestrzenne, budżet gminy czy prawo do informacji. Nabór do kursu trwa do 8 kwietnia, a szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://siecobywatelska.pl/beznadzieja_kurs2024/
Zwracamy się do Państwa z prośbą o publikację informacji na temat naszego kursu na stronie internetowej urzędu gminy oraz w Państwa mediach społecznościowych lub wydawanym przez gminę biuletynie informacyjnym.
W razie potrzeby chętnie odpowiemy na pytania. W tym celu prosimy o kontakt z Agnieszką Podgórską pod adresem e-mail: agnieszka.podgorska@siecobywatelska.pl
Adres zwrotny do potwierdzeń: sprawa-65652@fedrowanie.siecobywatelska.pl

Powrót na górę