JESTEŚ WIDOCZNY JESTEŚ BEZPIECZNY – Szkoła Podstawowa w Miedznie

8 maja 2019 r. społeczność Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie  uczestniczyła w imprezie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny jesteś bezpieczny”. Została ona zorganizowana we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Gośćmi programu byli pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, pracownicy WORD w Siedlcach, funkcjonariusze KP Policji w Węgrowie, strażacy z KP PSP w Węgrowie, kierowcy rajdowi z Automobilklubu Polski oraz przedstawiciele władz samorządowych. Starostwo Powiatowe w Węgrowie reprezentował p. Krzysztof Onaszkiewicz (wiceprzewodniczący rady powiatu), władze gminy p. Tadeusz Tomasz Okulus Wójt gminy Miedzna.

Uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w zajęciach w ramach czterech paneli promujących bezpieczeństwo:

1. pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach prowadzili naukę jazdy po torze rowerowym,

2. funkcjonariusze KP Policji w Węgrowie omówili tematykę zawartą w filmie „…tak, chcę być bezpieczny”,

3. strażacy z KP PSP w Węgrowie omówili zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej,

4. kierowcy rajdowi przekazali uczniom informacje dotyczące zasad bezpiecznego zachowania się w różnych miejscach i sytuacjach, zwrócili uwagę na zagrożenia z jakimi można się spotkać na drodze oraz zaprezentowali samochody rajdowe.

Wszyscy uczestnicy programu otrzymali zestawy odblasków.

Biuletyn informacji publicznej
Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Rejestr wyborców

Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Projekt elektroniczna administracja

Portal mapowy wrotamazowsza.pl

Projekt bazy wiedzy

Załatw sprawę w urzędzie przez internet na wrotamazowsza.pl

 Newsletter z informacjami o wyłączeniach

EFRR

EFRR

LGD Bądźmy razem
KRUS
Opieka nad dzieckiem. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Mikroporady