– Zasady bezpieczeństwa podczas załatwiania spraw w urzędzie.

Grafika wirusa Corona

SZANOWNI MIESZKAŃCY
W związku z pojawieniem się przypadków zachorowań na COVID-19 na terenie naszej gminy prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego i bezwzględne stosowanie się do zaleceń inspektora sanitarnego.
Biorąc pod uwagę powyższą sytuację Urząd Gminy w Miedznie wprowadza nowe zasady przyjmowania interesantów. Drzwi do Urzędu zostają zamknięte, interesantów prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt telefonicznie 25-6918328 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 lub, e-mailem: ugmiedzna@op.pl.
Dokumenty można będzie składać do skrzynki znajdującej się w holu Urzędu Gminy, przesyłać pocztą lub na skrzynkę ePUAP.
W sprawach pilnych prosimy o korzystanie z dzwonka umieszczonego przy drzwiach Urzędu Gminy, wówczas pracownik Urzędu wyjdzie do interesanta.
Proszę mieszkańców o przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i dostosowanie się do tej trudnej sytuacji.

MAJĄC NA CELU NASZE WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PROSIMY O ZAŁATWIANIE W URZĘDZIE SPRAW PILNYCH.

Wójt Gminy
Tadeusz Tomasz Okulus

Powrót na górę