– ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Logo - Razem dla rozwoju Doliny Liwca

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że we wrześniu 2020 roku dziesięć jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu węgrowskiego oraz wołomińskiego postanowiło utworzyć Partnerstwo Razem dla rozwoju Doliny Liwca, w ramach pilotażowego projektu Centrum Wsparcia Doradczego. Wspólnie chcemy stworzyć unikalną i wyróżniającą nasz region Strategię Rozwoju Terytorialnego. Umożliwi to nam pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację wspólnych działań ujętych w tym dokumencie. Przed przystąpieniem do pracy nad tworzeniem strategii chcemy poznać Państwa zdanie.
Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (link poniżej):
https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7m3s27522vr
Ankieta jest anonimowa, aktywna od 29.12.2020 r. do 22.01.2021 r. (godz. 23:59).
Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Im więcej osób wypełni ankietę, tym lepiej poznamy opinie mieszkańców, a to pozwoli nam przygotować najlepsze projekty/działania umożliwiające rozwój Partnerstwa Razem dla rozwoju Doliny Liwca. Ankieta będzie aktywna od 29.12.2020 r. do 22.01.2021 r. (godz. 23:59).

Projekt pilotażowy „Centrum Wsparcia Doradczego” realizowany jest przez Związek Miast Polskich na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

DZIŚ TO TYLKO CHWILA, JUTRO TO BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Powrót na górę