– Zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez promocję potraw regionalnych i rękodzieła artystycznego

Plakat ZYDEL

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem” rusza z kolejnym między terytorialnym projektem współpracy pt. „Zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez promocję potraw regionalnych i rękodzieła artystycznego” o akronimie ZYDEL.
LGD „Bądźmy Razem” organizuje na swoim obszarze warsztaty z rękodzieła artystycznego: ceramiczno-garncarskie, rzemiosło drewniane, kowalstwo artystyczne, twórczość plastyczna.
Udział w projekcie należy zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy, udostępniony pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdK9hqsaMbRrtzYr2w9yzTseMe6t1ZtkkDpREXAj2hJny149g/viewform?fbclid=IwAR3GypWcFp1rmm-ReGviqTLhqwp0sYVZPXcZIeg3v25IMVHfQ_OHfZyVv7c do dnia 14.08.2021roku
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona na każde warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Partnerem w projekcie jest Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej”

Powrót na górę