– „Wsparcie inwestycyjne Przedsiębiorców z powiatu sokołowskiego i węgrowskiego Nowe rozwiązania”

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na Konferencję w Sokołowie Podlaskim pn. „Wsparcie inwestycyjne Przedsiębiorców z powiatu sokołowskiego i węgrowskiego Nowe rozwiązania”, skierowaną do przedsiębiorców z powiatu sokołowskiego i węgrowskiego, która odbędzie się 20 października o godz.12.00 w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Sokołów Podlaski, ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski.
Podczas spotkania Prezes Zarządu SSSE S.A. Leszek Dec zaprezentuje instrument wsparcia przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Inwestorzy prowadzący działalności gospodarczą w powiecie sokołowskim i węgrowskim mogą skorzystać z ulgi podatkowej nawet do 70% kosztów kwalifikowanych nowej inwestycji.
Ofertę finansową ARP S.A., skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw omówi Renata Pomorska-Grzechnik Dyrektor Centrum w Warszawie, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Natomiast Marzena Szubzda – Starszy specjalista ds. projektów unijnych w Banku Gospodarstwa Krajowego – przedstawi instrumenty wsparcia przedsiębiorców oferowane przez BGK.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres – m.kozakiewicz@ssse.com.pl

Powrót na górę