Nowa pracownia komputerowa w szkole podstawowej

Nowoczesne komputery

W listopadzie 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie dokonano modernizacji istniejącej już pracowni komputerowej.
Całkowita wartość przedsięwzięcia wyniosła 58142,86 zł. Zakupiono nowe komputery oraz zestaw interaktywny. Nowoczesna pracownia została sfinansowana z dotacji przekazanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych oraz z funduszu samorządu gminy. Ideą przedsięwzięcia jest podnoszenie jakości i dostępności kształcenia poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii w oświacie oraz pomoc w rozwoju nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej jednostek oświatowych. Warto dodać, że program ten został uruchomiony po raz pierwszy w 2019 r.
Zakupiony sprzęt i oprogramowanie udostępniono wszystkim uczniom i pracownikom szkoły. Dzięki inwestycji mają oni szybszy dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych, mogą w komfortowych warunkach korzystać z nietuzinkowych pomocy dydaktycznych, docierać do informacji oraz samodzielnie rozwijać zainteresowania.
Marzena Orzeł

Biuletyn informacji publicznej
Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Rejestr wyborców

Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Projekt elektroniczna administracja

Portal mapowy wrotamazowsza.pl

Projekt bazy wiedzy

Załatw sprawę w urzędzie przez internet na wrotamazowsza.pl

 Newsletter z informacjami o wyłączeniach

EFRR

EFRR

LGD Bądźmy razem
KRUS
Opieka nad dzieckiem. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Mikroporady