Informacja o realizacji zadania pn. „Remont dachu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w sołectwie Wola Orzeszowska”

INFORMACJA

Gmina Miedzna informuje, że zrealizowane zadanie pn. Remont dachu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w sołectwie Wola Orzeszowskawspółfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”.

Zakres rzeczowy zadania obejmował roboty budowlane:

Remont dachu:

1.Rozebranie obróbek wiatrownic z blachy nie nadającej się do użytku

2.Rozebranie rynny z blachy nie nadającej się do użytku.

3.Rozeberanie rury spustowej z blachy nie nadającej się do użytku.

4.Przybicie deski podrynnowej.

5.Obróbki blacharskie z blachy powlekanej o szer.w rozwinięciu ponad 25cm.

6.Obróbki blacharskie z blachy powlekanej o szer.w rozwinięciu do 25cm ( pas podrynnowy).

7.Rynny dachowe półokrągłe o śr.15 cm- montaż z gotowych elementów z blachy stalowej powlekanej z montażem i demontażem rusztowań

8.Rury spustowe okrągłe o śr.10 cm – montaż z gotowych elementów z blachy stalowej powlekanej z montażem i demontażem rusztowań.

9.Dwukrotne malowanie farbą olejną powierzchni metalowych pełnych szpachlowanych jednokrotnie połacie dachu.

10.Wykonanie podbitki z blachy powlekanej płaskiej na łatach.

11.Przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków na kominach z poszpachlowaniem nierówności.

12.Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi elewacji- tynki gładkie na kominach.

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej:

1.Wykucie z muru ościeżnic drewnianych okiennych o powierzchni do 2 m².

2.Wykucie z muru ościeżnic drewnianych drzwiowych o powierzchni ponad 2 m².

3.Okna z tworzyw sztucznych o powierzchni do 1,5 m ².

4.Drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe zewnętrzne ocieplone pełne.

5.Drzwi aluminiowe jednoskrzydłowe półpełne zewnętrzne ocieplone.

Całkowita wartość zadania (brutto)  – 27 000,00 zł

w tym środki:

dotacji z budżetu Województwa         – 10 000,00 zł   – 37,04 %

własne Gminy                                         – 17 000,00 zł    – 62,96 %

Okres realizacji zadania: 23 lipiec  2018r. – 28 wrzesień 2018r.