Sołectwa

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH W GMINIE MIEDZNA NA KADENCJĘ 2015-2019

1. Sołectwo Miedzna – Sołtys Ewa Chomżyńska

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Leonard Rusjan

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Stanisław Gmiter

– Stanisław Rusjan

– Krzysztof Kopania

– Agnieszka Cibor

– Krystyna Perzyna

2. Sołectwo Międzyleś – Sołtys Marek Matusik

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Waldemar Gastoł

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Kamil Matusik

– Roman Gąsior

– Adam Matusik

– Sławomir Supeł

3. Sołectwo Orzeszówka – Sołtys Radosław Lipiński

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Janusz Kowalewski

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Jacek Okulus

– Ewa Skrzeszewska

– Katarzyna Stanisławska

– Janusz Wielogórski

4. Sołectwo Poszewka – Sołtys Mirosław Gotowicki

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Krzysztof Chudzik

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Grzegorz Wrzosek

– Waldemar karczewski

– Piotr Wiśniewski

– Paweł Dobosz

5. Sołectwo Rostki – Sołtys Agnieszka Pietrak

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Leszek Bartnik

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Anna Spalitabaka

– Antoni Zygmunt

– Tadeusz Wycech

– Tadeusz Postek

6. Sołectwo Tchórzowa – Sołtys Marek Rostek

Przewodniczący Rady Sołeckiej- Szymon Janiuk

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Mariusz Chojecki

– Ignacy Krym

– Krzysztof Rostek

– Tomasz Wójcik

7. Sołectwo Ugoszcz – Sołtys Zenon Matusik

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Sylwester Gołębiewski

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Andrzej Gąsior

– Antoni Gromek

– Jerzy Pietrak

– Marian Matusik

8. Sołectwo Warchoły – Sołtys Kazimiera Zientara

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Mirosław Zygmunt

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Janusz Mieszała

– Anna Mazurek

– Roman Zientara

9. Sołectwo Wola Orzeszowska – Sołtys Waldemar Ścięgosz

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Szymon Bartnik

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Andrzej Sypnik

– Piotr Sypnik

– Szymon Kaniuk

– Piotr Turemka

10. Sołectwo Wrotnów – Sołtys Monika Supeł

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Małgorzata Murawska

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Marek Supeł

– Waldemar Filipek

– Wojciech Supeł

– Tadeusz Pogorzelski

– Jan Ładosz

11. Sołectwo Wrzoski – Sołtys Tadeusz Wyszomirski

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Sławomir Wrzosek

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Jan Orzeł

– Marek Pankiewicz

– Michał Wyszomirski

– Piotr Pogorzelski

12. Sołectwo Zuzułka – Sołtys Joanna Roguska

Przewodniczący Rady Sołeckiej- Krzysztof Kowalczyk

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Sławomir Rostek

– Grzegorz Bartnik

– Paweł Kosior

– Dorota Wojtyra

13. Sołectwo Żeleźniki – Sołtys Ireneusz Cholewa

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Marek Pogorzelski

Członkowie Rady Sołeckiej:

– Jacek Żeleźnicki

– Henryk Gromek

– Stanisław Pogorzelski

– Edmund Salach

Biuletyn informacji publicznej
Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Rejestr wyborców

Załatw sprawę przez internet na epuap.gov.pl.pl

Projekt elektroniczna administracja

Portal mapowy wrotamazowsza.pl

Projekt bazy wiedzy

Załatw sprawę w urzędzie przez internet na wrotamazowsza.pl

EFRR

EFRR

LGD Bądźmy razem
KRUS
Opieka nad dzieckiem. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Mikroporady